Projekty

Tworzeniem stron internetowych zajmuję się od ładnych paru lat, ale wena na portfolio ciągle mi umyka.

SzabloneriaKiedyś zajmowałam się szablonami do blogów i została po tym pozostałość w postaci tej o to strony: Szabloneria.blo.pl (obecnie ...ovh.org, ponieważ aliasy blo.pl nie działają). Ostrzegam, że zamieszczone na niej projekty są w dużym stopniu pozbawione gustu, gdyż na tym etapie miałam go jeszcze mniej, niż mam teraz. Róż-plusz króluje. Poza tym, głównie chciałam podszkolić się w robieniu grafiki i pisaniu w HTML-u i CSS. Strona zarobiła wiele piątek z informatyki - stąd pozostałe "autorki". Pierwsza wersja strony powstała jeszcze w gimnazjum. Obecny widok pochodzi chyba z czasów licealnych, ale nie dam sobie za to nawet włosów obciąć ;)

SamozaspokojenieDrugim projektem wartym wspomnienia jest Samozaspokojenie.prv.pl - efekt mojej silnej fascynacji seksuologią i tym, że brakowało mi strony w sieci na temat autoerotyzmu kobiet. Projekt rozpoczęty pod koniec 2005 roku.W sumie myślę, że udało mi się choć raz osiągnąć zamierzony efekt i nauczyć choć dziewczynę, że jej ciało nie jest obrzydliwym dziełem grzechu, tylko darem, który służy także do dostarczania jej przyjemności. Taki sobie mały, osobistyprotest przeciwko klerykalizacji Pomrocznej. Obecnie od jesieni 2008 można podziwiać nową wersję strony.

Z sentymentu mogę jeszcze wspomnieć o Alkalindorze - moim pierwszym projekcie. Kiedyś nazywałam się bowiem Dimlondien i byłam elfką. Pragnęłam założyć sobie wirtualne królestwo. Pomysł padł, bo miałam ok. 20 poddanych, z których żaden nie robił nic znacznego. Poza tym byłam zbyt "błyszczykowa i szesnastoletnia". Jedynym plusem strony jest to, że trzymam na niej mój jedyny własny tekst, jaki istnieje w necie. Opowiadanie pod jakże tajemniczym tytułem "Zasadzka w górach" ;-). Jest ono luźno osadzone w pierwszej erze w Beleriandzie. Miała powstać cała seria, nawet z wątkiem yuri, ale zabrakło weny do spisania pomysłów. Dla tych co chcą przekonać się, dlaczego nie piszę sama, a jedynie tłumaczę, to proszę: Alkalindor.prv.pl.